دپارتمان مهارت های پیشرفته دپارتمان نقشه برداری دپارتمان مهارت های فنی و حرفه ای
واحد اجرا – گروه اجرایی

واحد اجرا – گروه اجرایی

واحد اجرایی:
از زمانی که مجموعه مهندسی ایستا تاسیس گردید مدیریت این مجموعه همیشه فعالیتهای اجرایی و ساخت و ساز و پیمانکاری را جزء یکی از کارهای اصلی خود دانسته و بخش اعظمی از وقت و زمان و همچنین سرمایه و نیروی انسانی خود را در اجرا گمارده است.
حیطه فعالیتهای اجرایی ایستا به شرح ذیل می باشد:
۱-قرارداد با کارفرمایان دولتی و سازمانها و ارگان ها جهت پیمانکاری پروژه های عمرانی دولتی
۲-قرارداد مدیریت پیمان با کارفرمایان غیر دولتی و شخصی جهت اجرای ساختمانها و ویلاهای شخصی
۳-سرمایه گذاری مستقیم توسط ایستا جهت احداث آپارتمان در داخل شهرهای استان
۴-سرمایه گذاری مستقیم توسط ایستا جهت احداث ویلا و شهرک های ویلایی در محدوده ی خارج از شهر و بویژه در مناطق ساحلی استان گیلان و منطقه آزاد انزلی
البته می توان در مورد سوابق اجرایی ایستا به سه نکته مهم دیگر اشاره نمود:
۱-سوابق اجرایی انفرادی هریک از مدیران پرسنل موسسه ایستا که خارج از حیطه فعالیتهای ایستا می باشد و با توجه  به تعداد زیاد آنها از ذکر نام آن پرو ژ ه ها خودداری می گردد که جز رزومه اجرایی شخصی آنها تلقی می گردد.
۲-با توجه به سوابق اجرایی مدیران ایستا و همچنین فعالیت ۱۱ ساله به عنوان مهندس ناظر و مجری ذیصلاح تاکنون پروژه های ساختمانی زیادی را مستقیما و یا غیرمستقیم در اجرای آن ایفای نقش نموده و کارفرما و دیگر مهندسان پروژه را برای اجرای صحیح تر پروژه راهنمایی نموده اند که البته تعداد این پروژه ها بسیار زیاد بوده و از ذکر نام آنها خودداری می گردد و بخش اعظمی از این پروژه ها در لیست پروژه های دفتر مهندسی ذکر گردیده است.
۳-در بخش پروژه های اجرا شده به دلیل عدم اشغال بیش از حد سایت و به جهت سرعت بیشتر و سهولت کاربر در استفاده از سایت تقریبا ۱۰ درصد پروژه ها و مشخصات آنها ذکر گردیده است.
اهداف این موسسه از فعالیت های اجرایی در چند بخش خلاصه می شود:
۱-  پویایی در حرفه صنعت ساختمان و کمک به بخش سرمایه گذاری در صنعت ساخت و ساز کشور و استان
۲-  علاقه مندی مدیریت این مجموعه به فعالیتهای اجرایی که باعث می شود پروژه ها به نحو احسن طراحی و اجرا شوند.
۳-  رسالت مهم راهنمایی و  هدایت شغلی و کارآفرینی فارغ التحصیلان جدید دانشگاهی و جوانانی که می خواهند در این عرصه فعالیت نمایند.
۴-  البته شایان ذکر است که از سال ۱۳۸۹ وقتی که این مجموعه فعالیتهای آموزشی مهارت محور  و پروژه  محور خود را آغاز نموده این فعالیتهای اجرایی کمک قابل توجهی به این نوع آموزشها نموده است.آموزشی هایی که مبتنی بر بازدیدهای فراگیران از پروژه های در حال اجرا مجموعه اجرایی ایستا می باشد..

تاریخ انتشار

تاریخ انتشار :

24 آذر 1393

نویسنده

نویسنده :

مدیر سایت