دپارتمان فنی و مهندسی دپارتمان دیپلم و کار و دانش دپارتمان مهارت های شغلی
نرم افزار۳D MAX

نرم افزار۳D MAX

معرفی دوره و هدف از برگزاری آن :

هدف از برگزاری دوره های ۳D Max در رشته معماری ، توانمند ساختن معماران آموزش دیدن این عزیزان برای انجام رندرهای داخلی و خارجی است تا بتوانند ایده ها و فکرهای خود را قبل از اجرا به مرحله ظهور رسانده برای ارائه آماده نمایند. ۳DMaxیکی از بهترین و مشهورترین نرم افزارهای مدلسازی در دنیاست این نرم افزار با قابلیت های بالا و قدرت مثال زدنی خود ، انتخاب اول برای طیف وسیعی از افراد اهل فن اعم از معماران می باشد.

۳D Max  قادر به شبیه سازی بسیاری از مواردی که در دنیای واقعی یافت می شود و با دقت و کیفیت بالا می تواند انواع مدلسازی ها ، نورها ، مواد و متریال و حتی اشخاص را انجام دهد.

در این نرم افزار قابلیت هایی ارائه شده است که بسیار پیشرفته بوده و فرد قادر خواهد بود در تمام لحظه های استفاده از این نرم افزار بر کار کنترل ۱۰۰% داشته باشد و به هدف نهایی برسد.

همچنین در دنیای حرفه ای برای نزدیک شدن به رندرهای طبیعی ، نیاز مبرم احساس می شود تا در کنار ۳D Max از نرم افزار و پلاگین هایی به هرچه قدرتمند تر شدن ۳D Max کمک میکند استفاده شود که از این قبیل می توان به Photo shop و Vray اشاره داشت.

   سرفصل های آموزشی :

_آموزش مدلینگ پیشرفته و تکنیک های حرفه ای این روش

_آموزش فتوشاپ برای معماران

_آموزش ساخت و شبیه سازی آبجکت های پیشرفته

_آموزش ساخت حرفه ای متریال

_آموزش مدلینگ داخلی ساختمان

_آموزش پیشرفته و کامل پلاگین Vray

_آموزش رفع اشکالات و ایرادهای رندر پس از رندر گرفتن

_آموزش تکنیک های پیشرفته در جهت بالا بردن کیفیت رندر

 

کاربرد در بازار کار:

با توجه به پیشرفت تکنولوژی ساخت و ساز و همچنین استفاده از مصالح جدید در نماسازی و دکوراسیون و مبلمان داخلی و همچنین سبک های جدید و مدرن طراحی داخلی مهندسان و دست اندرکاران پروژه های ساختمانی در صورت فراگیری این نرم افزار می توانند نقش پر رنگی در این پروژه ها داشته باشند از جمله اماکنی که می توان به اشتغال در زمینه آن حرفه امیدوار بود به شرح ذیل می باشد:

۱_شرکتهای مهندسین مشاور

۲دفاتر مهندسی ساختمانی

۳_آتلیه های معماری

۴_سازمان و ارگان های دولتی مثل شهرداری ها و اداره راه و شهرسازی و …

تاریخ انتشار

تاریخ انتشار :

۰۲ تیر ۱۴۰۰

نویسنده

نویسنده :

مدیر سایت

کلمات کلیدی و مفید وب سایت

آموزشگاه ایستا

آموزش دوره متصدی متره براورد

آموزش دوره ۳Dmax در رشت

آموزش فشرده اتوکد

آموزش حرفه ای نقشه برداری

آموزش اتوکد