مهارت های پیشرفته و مهندسی دپارتمان نقشه برداری دپارتمان های فنی و حرفه ای
معرفی صنعت و ساختمان

معرفی صنعت و ساختمان

طبق تفاهم نامه بین سازمان فنی و حرفه ای و تامین اجتماعی و وزارت راه و شهرسازی و وزارت کشور و دیگر وزارتخانه ها و سازمانهای ذیربط مقرر گردید جهت ساماندهی استادکاران و کارگران ساختمانی توسط مدارک شناسائی و شغلی، سازمان فنی و حرفه ای با برگزاری دوره های آموزشی در مقاطع درجه ۳ ( کارگر ) – درجه ۲ ( کمک استادکار ) – درجه ۱ ( استادکار ) و صدور گواهینامه های مهارت شغلی طبق استانداردهای سازمان فنی و حرفه ای این رسالت را پذیرفته تا کارگران و استادکاران عزیز از مزایای آن ( بویژه بیمه تامین اجتماعی ) به شرح ذیل بهره ببرند:
۱ – اخذ دفترچه درمان تامین اجتماعی برای خود شخص و افراد تحت تکفل وی و استفاده از امکانات بیمارستانی و داروئی 
۲ – استفاده از حقوق باز نشستگی و مستمری بگیران
۳ – پرداخت مبلغ بیمه خویش فرما ( اختیاری ) که در سال ۹۱ ماهانه ۲۸٫۰۰۰ تومان بوده که در صورت نداشتن مدرک فنی و حرفه ای ۱۳۰٫۰۰۰ تومان باید پرداخت گردد.
۴ – با داشتن گواهینامه فنی و حرفه ای از نظر قانونی شما صاحب شغل خواهید شد و می توانید از آن بعنوان پروانه کسب استفاده نمائید .
۵ – با داشتن گواهینامه فنی و حرفه ای در صورت بروز حادثه در زمان ساختمان سازی صاحب کاران راحت تر می توانند نسبت به دریافت حق بیمه کارگران اقدام نمایند .
*این مجتمع آموزشی با سابقه بیش از ۱۰ سال در طراحی و اجرای انواع پروژه های ساختمانی و عمرانی ، آموزش این حرفه ها را عهده دار بوده و تاکنون نزدیک به ۱۰۰۰ نفر از استادکاران و کارگران در این مجتمع آموزشی موفق به گذراندن این دوره های آموزشی و اخذ گواهینامهمهارت از سازمان فنی و حرفه ای شده اند و این مجتمع همچنان با افتخار این نوع آموزش ها را ادامه داده و در خدمت هم استانی ها و همشهریان عزیز و گرامی است .
مدارک لازم برای ثبت نام : فتوکپی کارت ملی + فتوکپی شناسنامه + فتوکپی کارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال به تحصیل + ۱ قطعه عکس + تکمیل کردن فرم ثبت نام

تاریخ انتشار

تاریخ انتشار :

24 آذر 1393

نویسنده

نویسنده :

مدیر سایت