دپارتمان مهارت های پیشرفته دپارتمان نقشه برداری دپارتمان مهارت های فنی و حرفه ای
طراحی و نقشه

طراحی و نقشه

IMG

واحد طراحی و نقشه:
این بخش از دفتر مهندسی ایستا به طراحی معماری و سازه و تاسیسات برقی و مکانیکی اختصاص دارد. که سعی دارد در انواع بخش های طراحی از جمله به زیبایی شناختی و صرفه اقتصادی و هچنین اجرایی بودن طرح و از همه مهمتر به رضایت مندی کارفرمای پروژه توجه ویژه ای داشته باشد.
لذا قبل از تهیه نقشه های اجرایی (فاز۲) از ابتدا با کارفرمایان جلسات هم اندیشی ترتیب داده می شود تا اینکه کارفرمایان محترم نظر و ایده آل های خود را در زمان طراحی اولیه به دفتر اعلام نماید و دفتر نیز با در نظر گرفتن شرایط و ضوابط طراحی و استفاده از آئین نامه های مرتبط و تجربه و قضاوت های مهندسی خود مبادرت به طراحی اولیه و پس از آن تهیه نقشه های اجرایی نماید.
که البته شایان ذکر است که تمامی این آلبوم نقشه های معماری و سازه و تاسیسات باید قبل از صدور پروانه ساختمانی توسط سازمان نظام مهندسی کنترل و تایید فنی شود.
از جمله خدمات طراحی ویژه دفتر مهندسی ایستا می توان به موارد زیر اشاره نمود:
۱-طراحی سه بعدی با نرم افزارهای تخصصی ۳D Max و … برای نما و همچنین طراحی داخلی ساختمان
۲-طراحی دکوراسیون اماکن تجاری و مغازه ها و …
۳-انعطاف پذیری فراوان این دفتر در خصوص تغییرات در حین اجرای پروژه های ساختمانی نسبت به نقشه های از قبل تهیه شده و تهیه نقشه های جدید جهت ارائه به سازمان نظام مهندسی (کمسیون ماده ۲۷)و شهرداری های استان
۴-طراحی معماری و سازه و تاسیسات سازه های خاص مانند پروژه های ورزشی و سالن های تولیدی و صنعتی واقع در شهرک های صنعتی و همچنین پروژه های دامپروری و کشاورزی و پزشکی و…
البته در بخش خدمات طراحی ویژه سعی شده است که از مهندسان متخصص با حداقل  ۵ سال سابقه کار تخصصی استفاده گردد.

تاریخ انتشار

تاریخ انتشار :

24 آذر 1393

نویسنده

نویسنده :

مدیر سایت