دپارتمان مهارت های پیشرفته دپارتمان نقشه برداری دپارتمان مهارت های فنی و حرفه ای
سنگ آنتیک در دکوراسیون منزل

سنگ آنتیک در دکوراسیون منزل

با سنگ آنتیک دکوراسیون نشیمن خود را زیباتر کنید!

مواد ومصالح: سنگ آنتیک یک از پر طرفدارترین لوازم دکوراتیو در دکوراسیون داخلی منزل می باشد، سنگ آنتیک نوعی سنگ است که از بقایا و خرده های سنگ های طبیعی و چسباندن آنها به یکدیگر توسط ملات و چسب تهیه می شوند و جلوه ی خاصی به فضای دکوراسیون شما می بخشد

سنگ آنتیک در دیوار پشت ال سی دی

یکی از پر طرفدارترین بخش ها برای استفاده از سنگ آنتیک در دکوراسیون نشیمن دیوار پشت ال سی دی است. فضای تلویزیون به دلیل اینکه به عنوان نقطه ی کانونی هر دکوراسیونی مورد استفاده قرار می گیرید معمولا با استفاده از کاغذ دیواری، رنگ یا سنگ آنتیک ها از سایر فضاهای دکوراسیون متمایز می شود.

سنگ آنتیک پشت تلویزیون

می تواند به گونه های مختلف اجرا شود، ترکیب این سنگ با متریال های مختلف می تواند ظاهر دکوراسیون داخلی شما را منحصر به فرد تر نماید و جذابیت فضای تلویزیون شم را دو چندان کند.

سنگ آنتیک در دیوار شومینه

شومینه نیز همانند تلویزیون به عنوان نقطه ی کانونی هر دکوراسیونی مطرح می شود و غالبا به وسیله ی سنگ های دکوراتیو و سنگ آنتیک ها از سایر فضاها متمایز می شود و زیبایی خاصی را در فضای دکوراسیون نشیمن شما به وجود می آورد.

برای دیوار شومینه نیز می توانید همانند دیوار پشت ال سی دی  از ترکیب سنگ آنتیک با سایر مواد و مصالح استفاده کنید و جلوه ی دکوراسیون خود را بیش از پیش خاص نمایید.

سنگ آنتیک در دیوار پشت شلف ها

دیوارهای دکوراتیو می توانید به گونه های مختلف در فضای نشیمن شما ایجاد شود. گاهی می توانید داخل گچ بری هایتان را با سنگ آنتیک بپوشانید و ظاهر فضای داخلیتان را خاص تر کنید،یا حتی می توانید از این ایده برای دیوار پشت شلف های خود استفاده کنید و ظاهر فضای داخلیتان را منحصر به فرد تر کنید.

سنگ آنتیک در دیوار دکوراتیو

از سنگ های آنتیک برای متمایز کردن دیوارهای دکوراسیون داخلی نیز استفاده می شود. این دیوارها معمولا با یک نورپردازی خاص همراه است و به ظاهر دکوراسیون نشیمن شما جلوه ی خاص و منحصر به فردی می بخشد و پویایی آن را دو چندان می کند.

دیوارهای دکوراتیو می تواند به گونه های مختلفی در فضای داخلی شما ایجاد شود، این دیوارها می تواند در غالب تک دیوار ایجاد شود، این تک دیوار ها می تواند به صورت نیمه از سنگ آنتیک پوشیده شود و ظاهر خاصی به فضای دکوراسیون نشیمن شما ببخشد.

سنگ آنتیک در دیوار های جدا کننده

پارتیشن ها و دیوارهای جدا کننده ی خود را می توانید با کمک سنگ های آنتیک در فضای دکوراسیونتان متمایز کنید و آن ها را تبدیل به کی از نقاط کانونی فضای دکوراسیون خود نمایید. توجه نمایید که چنین دیوارهایی معمولا کوتاه هستند و با ظاهر دیوارهای اصلی بسیار متفاوت اند.

منبع: تزئینات و تجهیزات زگالی

 

تاریخ انتشار

تاریخ انتشار :

13 آذر 1396

نویسنده

نویسنده :

مدیر سایت

کلمات کلیدی و مفید وب سایت

آموزشگاه ایستا

آموزش دوره متصدی متره براورد

آموزش دوره ۳Dmax در رشت

آموزش فشرده اتوکد

آموزش حرفه ای نقشه برداری

آموزش اتوکد