دپارتمان مهارت های پیشرفته دپارتمان نقشه برداری دپارتمان مهارت های فنی و حرفه ای
سرپرست شهرداری رشت :با همراهی صمیمانه همکاران مان در شهرداری ، با آرامش روزهای پایانی سال را سپری می نماییم

سرپرست شهرداری رشت :با همراهی صمیمانه همکاران مان در شهرداری ، با آرامش روزهای پایانی سال را سپری می نماییم

در یازدهمین نشست شورای معاونین شهرداری رشت سرپرست شهرداری بر لزوم انجام اقدامات ماندگار در روزهای پایانی سال تاکید نمود

در یازدهمین نشست شورای معاونین شهرداری رشت سرپرست شهرداری بر لزوم انجام اقدامات ماندگار در روزهای پایانی سال تاکید نمود.
کریم سرپرست گفت : یک سال مالی را سپری کردیم  و اگر امروز با آرامش به پایان سال نزدیک شده ایم مرهون همدلی، همفکری و همراهی صمیمانه همکاران مان در شورا و شهرداری بوده است.
وی افزود : سعی کردیم گام هایی به جلو برداریم و خدماتی در خور شان شهروندان برای آنان انجام دهیم ، در خدمات شهری نیز اقدامات خوبی در سازمان های زیر مجموعه این حوزه انجام پذیرفته است.
سرپرست تصریح نمود : در حوزه عمرانی نیز بر اساس اولویت مناطق ، برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است ، همچنین در حوزه شهرسازی نیز برنامه های میان مدت و بلند مدت پی گیری شده است .
کریم سرپرست گفت : تجهیز نمودن کمپینگ عینک برای ورود مسافرین نوروزی ، توجه به فضای سبز شهری ، اجرای طرح ضربتی آسفالت معابر سطح شهر و زیر سازی اصولی در این خصوص ، انجام اصلاح هندسی در برخی خیابان ها به منظور کاهش ترافیک ، انجام برنامه های فرهنگی متناسب با بهار فاطمی ، گوشه ای از فعالیت های نوروزی شهرداری رشت می باشد که می بایست از سوی مدیران و همکاران شهرداری پی گیری گردد.
رحمتی معاون اداری و مالی شهرداری نیز در ادامه به وضعیت درآمد و بودجه شهرداری رشت اشاره نمود و مشخص شدن وضعیت کمپینگ عینک و پرداخت کسورات بیمه ای پرسنل  را از جمله موارد قابل پی گیری عنوان کرد.
مهندس نوروزی معاون معماری و شهرسازی نیز از راه اندازی چهار شعبه کمیسیون ماده صد خبر داد و افزود : برای راه اندازی شعبه پنج نیز نیاز به یکسری تغییرات داخلی است که در حال برنامه ریزی هستیم.
مهندس طلیسگر معاون حمل و نقل و ترافیک نیز  در ادامه بر اقدامات این حوزه در راستای پذیرایی از مسافرین نوروزی سخن گفت و افزود : برنامه ریزی برای ارائه خدمات توسط CNG ها در ایام نوروز- افزایش ساعات کاری تاکسیداران – چک کردن نرخ های اتوبو س ها- ساماندهی ترافیکی پایان سال- اصلاح هندسی سه مسیر باهنر- بلوار شهید قلی پور تقاطع شهید خوش خلقت- تقاطع انصاری- نظارت برپارکینگ های سطح شهر از جمله این خدمات می باشد.
مهندس بهارمست معاون خدمات شهری نیز در این نشست گفت : مردم به تناسب ارائه خدمات شهرداری با این مجموعه همکاری می کنند .
وی به رفع چاله های سطح شهر- انجام اقدامات لازم درخصوص جمع آوری آب های سطحی- تسریع در بازگشایی مناقصات جمع آوری آب های سطحی- مناسب سازی سازه های ترافیکی- اشاره نمود و کاشت گل های فصلی ، بهسازی آب نماها ، بازسازی سرویس های بهداشتی را از اقدامات این حوزه بر شمرد و خواستار اطلاع رسانی مناسب درخصوص نگهداری سرویس های بهداشتی گردید.
کامران زاده سرپرست معاونت فنی و عمرانی نیز درخصوص مجوز حفاری ها- برنامه ریزی برای مناسب سازی روند آسفالت سطح شهر نیز مطالبی بیان نمود.
تاریخ انتشار

تاریخ انتشار :

27 اسفند 1393

نویسنده

نویسنده :

مدیر سایت

کلمات کلیدی و مفید وب سایت

آموزشگاه ایستا

آموزش دوره متصدی متره براورد

آموزش دوره ۳Dmax در رشت

آموزش فشرده اتوکد

آموزش حرفه ای نقشه برداری

آموزش اتوکد