دپارتمان مهارت های پیشرفته دپارتمان نقشه برداری دپارتمان مهارت های فنی و حرفه ای
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان : باید به جایی برسیم که رعایت اخلاق حرفه ای ، افتخار جامعه مهندسی باشد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان : باید به جایی برسیم که رعایت اخلاق حرفه ای ، افتخار جامعه مهندسی باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان، در نهمین جلسه هیات مدیره دوره هفتم، اعضای هیات مدیره سازمان ضمن امضای کمپین اخلاق حرفه ای پیشنهادی وزیر راه و شهرسازی بر رعایت اخلاق حرفه ای و توسعه آن در جامعه تاکید نمودند.

مهندس عبدالرضا قاسمیان لنگرودی با اشاره به اثرات مثبت رعایت اخلاق حرفه ای در جامعه افزود: شرط ساختن جامعه ای پویا و تسریع در توسعه و پیشرفت کشور رعایت اصول اخلاق حرفه ای در هر مقامی است. باید به جایی برسیم که رعایت اخلاق حرفه ای، افتخار جامعه مهندسی باشد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان افزود: اگر اخلاق حرفه ای در مهندسی لحاظ شود آن زمان است که بی تعارف می توانیم نظراتی را که به صلاح جامعه است ، بدون در نظر گرفتن احساسات و نظرات شخصی اعلام کنیم. تنها با راستی و درستی و خدمت به منافع عمومی و در نظر گرفتن آیندگان است که می توانیم ادعا کنیم ، پایبند اخلاق حرفه ای هستیم.
وی در پایان با اشاره به نقش سازمان های نظام مهندسی در ترویج اخلاق حرفه ای گفت: سازمان های نظام مهندسی اگر می خواهد ترویج کننده اخلاق در جامعه و اخلاق حرفه ای در بین مهندسان خود باشند ، باید وارد فصل جدیدی از فعالیت های فرهنگی شوند و از راه تغییر فرهنگ به اخلاق دست یابند.

تاریخ انتشار

تاریخ انتشار :

22 دی 1394

نویسنده

نویسنده :

مدیر سایت

کلمات کلیدی و مفید وب سایت

آموزشگاه ایستا

آموزش دوره متصدی متره براورد

آموزش دوره ۳Dmax در رشت

آموزش فشرده اتوکد

آموزش حرفه ای نقشه برداری

آموزش اتوکد