دپارتمان مهارت های پیشرفته دپارتمان نقشه برداری دپارتمان مهارت های فنی و حرفه ای
دیدار جمعی از مجموعه مدیریت شهری با استاد فریدون نوزاد

دیدار جمعی از مجموعه مدیریت شهری با استاد فریدون نوزاد

درآستانه سال نو ، سرپرست شهرداری رشت به همراه ریاست کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ، مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی ، مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ، دکتر کشور دوست از اساتید دانشگاه و مهندس واهانیان به دیدار استاد فریدون نوزاد رفتند.

استاد فریدون نوزاد در این دیدار خود را یکی از دوست داران همیگشی نهاد شهردار ی دانست  و با اشاره به قدمت شهرداری رشت گفت: به عنوان اولین خبرنگار شهر رشت از مجموعه بزرگواران مدیریت شهری می خواهم تا به محلات قدیمی  شهر رشت و بافت فرسوده این مسیر ها توجه بیشتری نشان دهند.  وی با تاکید بر حفظ گنجینه های مکتوب تاریخی خواستار همکاری و حفاظت بیشتر از کتاب ها ی قدیمی تاریخ و هویت شهر رشت شد.

سرپرست شهرداری رشت در این دیدار  ضمن ابراز خرسندی از   حضور در این جمع فرهنگی گفت: آرزو قلبی همه ما بود که بتوانیم ساعاتی در خدمت شما استاد فرهیخته باشیم. کریم سرپرست افزود: ما در مجموعه شهرداری در تلاشیم تا مباحث فرهنگی را با اهتمام بیشتری پیگیری نماییم چرا که می دانیم داشتن شهری پویا و با نشاط مستلزم حضور شهروندان ایده آل و با فرهنگی که هم بتواند از خدمات ارائه شده بهره مند گردد هم مدیریت شهری را در ارتقاء سطح این خدمات یاری نماید. وی در همین خصوص عنوان داشت:  تشکیل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و فعالیت های این سازمان مبین این امر است. سرپرست شهرداری رشت در خصوص بافت فرسوده شهر رشت نیز اعلام داشت: امیدواریم با همکاری های شورای اسلامی شهر رشت ، بتوانیم در جهت راه اندازی  تشکیل  سازمان بهینه سازی و نو سازی بافت فرسوده تا پایان سال جاری اقدامات لازم انجام گردد.

 

مظفر نیکو منش، ریاست کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر نیز در ادامه با اظهار مسرت از دیدار با استاد نوزاد، گفت: این دیدار قطعا خاطره ای ماندگار و افتخار بزرگی برای همه ی ما خواهد بود. وی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با مدیر کل کتابخانه های استان و مرکز اسناد ملی عنوان داشت: خدا را شاکریم که توانستیم با پیگیری های مستمر دومین شهری باشیم که امتیاز راه اندازی کتابخانه مرکز مطالعات الکترونیک را به دست آوریم و مجموعه مدیریت شهری آمادگی خود را جهت مشارکت و همکاری در این خصوص ، اعلام می دارد. وی اذعان داشت: هم اکنون ۶۰۰۰ دانشجو در سطح شهر برای مطالعات یک تا دو ساعته ودسترسی به مرکز مطالعات و کتابخانه ها ، ناچار به عزیمت به تهران هستند، که تشکیل این کتابخانه می تواند این مشکل را مرتفع نماید.

وی همچنین از ایجاد کتابخانه سیار در سطح شهر و ویترین کتاب روزنامه در مکان های عمومی از جمله هتل ها، بیمارستان ها و … به عنوان دیگر برنامه های این کمیسیون نام برد و اعلام داشت: با توجه به این مطلب که شهر رشت ، از  استعداد های فرهنگی بالقوه و بالفعل زیادی بر خوردار است، در تلاش هستیم تا موزه هنرهای معاصر رشت  و همچنین خانه مشروطه را تاسیس نماییم. وی در خاتمه با توجه به تصویب تاریخ ۱۲ دی به عنوان روز رشت  اظهار امیدواری کرد: با همکاری و همت بیشتر شاهد به ثمر رسیدن این  طرح های فرهنگی و  تقدیر از مفاخری مانند استاد نوزاد در روز رشت باشیم.

لازم به ذکر است به پاس قدردانی از زحمات استاد نوزاد و مهندس واهانیان لوح سپاسی به امضای مشترک سرپرست شهرداری رشت و به ریاست کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت به این دو فرهیخته ارجمند اهدا شد.

 

تاریخ انتشار

تاریخ انتشار :

27 اسفند 1393

نویسنده

نویسنده :

مدیر سایت

کلمات کلیدی و مفید وب سایت

آموزشگاه ایستا

آموزش دوره متصدی متره براورد

آموزش دوره ۳Dmax در رشت

آموزش فشرده اتوکد

آموزش حرفه ای نقشه برداری

آموزش اتوکد