دپارتمان مهارت های پیشرفته دپارتمان نقشه برداری دپارتمان مهارت های فنی و حرفه ای
دعوت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان از مهندسان عضو سازمان جهت حضور پرشور در انتخابات هفتم اسفند.

دعوت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان از مهندسان عضو سازمان جهت حضور پرشور در انتخابات هفتم اسفند.

مهندسان آگاه و بصیر گیلان اسلامی، در کنار سایر اقشار کشور در روز ۷ اسفندماه باحضور حماسی خود در پای صندوق‌های رای و با نصب‌العین قرار دادن فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری در خصوص معیارهای انتخاب نمایندگان اصلح، افرادی را انتخاب می نمایند که بتوانند این نظام را حفظ و مایه مباهات و سربلندی بیش از پیش آن را فراهم نمایند.

همان‌گونه که همگان مستحضرند، مهندسان فرهیخته همواره در طول تاریخ درخشان انقلاب اسلامی ایران ثابت کرده اند که به امام راحل (ره) و رهبری حکیم و فرزانه انقلاب، اعتقاد و یقین کامل دارند. اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان با نگاه مثبت به مسائل پیش روی نظام در تمام عرصه‌های خطیر و حساس، حمایت خود از رهبری عزیز را به اثبات رسانده و انشاالله با حضور حماسی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری، آنگونه انتخاب کنند که بتواند منویات معظم له را اجرا کند و شاخص‌های رهبری را مد نظر قرار دهند.

پیشرفت های ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی علی‌الخصوص در سال های اخیر را از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است و این پیشرفت‌های قابل توجه صورت گرفته از برکات خون شهداء و این نظام ولایی است و انشاالله با حضور مهندسان عضو این سازمان در پای صندوق های رای شاهد تداوم افتخارات ایران اسلامی در عرصه ملی و جهانی باشیم.

هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان

تاریخ انتشار

تاریخ انتشار :

03 اسفند 1394

نویسنده

نویسنده :

مدیر سایت

کلمات کلیدی و مفید وب سایت

آموزشگاه ایستا

آموزش دوره متصدی متره براورد

آموزش دوره ۳Dmax در رشت

آموزش فشرده اتوکد

آموزش حرفه ای نقشه برداری

آموزش اتوکد