مهارت های پیشرفته و مهندسی دپارتمان نقشه برداری دپارتمان های فنی و حرفه ای
بزرگترین آبنمای کشور توسط منطقه ۳رشت در پارک ملت اجرایی می شود

بزرگترین آبنمای کشور توسط منطقه ۳رشت در پارک ملت اجرایی می شود

پروژه آبنمای موزیکال با وسعت ۵۰۰۰ متر مربع بزرگترین آبنما در کشور و دومین آبنما در خاورمیانه توسط منطقه ۳رشت در پارک ملت اجرایی می شود.
به گزارش پایگاه خبری رشت پرس شهردار منطقه ۳ در خصوص آبنمای موزیکال پارک ملت اظهار داشت: این آبنما با وسعت ۵۰۰۰ متر مربع بزرگترین آبنما در کشور و دومین آبنما در خاورمیانه می باشد.

مرتضی شریفی در بیان ویژگی این پروژه بسیار زیبا گفت: این آبنما دارای تعدادی فواره (نازل) است که پرتاب آب از فواره ها با موزیک و رقص نور هماهنگ بوده و زیبایی و جذابیت خاصی به پارک ملت در منطقه سه خواهد داد.

شهردار منطقه ۳ ادامه داد: کلیه تمهیدات لازم در جهت ایمنی این آبنما اندیشیده شده و علاوه بر حفاظ جهت جلوگیری از سقوط افراد وکودکان به داخل استخر دورتادور داخل استخر یک حاشیه نیم متری تعبیه شده که از هر گونه غرق شدگی جلوگیری بعمل آید.

دکتر شریفی با بیان اینکه به دستور دکتر ثابت قدم شهردار محترم رشت این آبنما با تاکید باید در بهار ۹۶ افتتاح شود، گفت: از روز پنج شنبه ۱۲ اسفند ماه روند اجرایی این پروژه توسط شهرداری منطقه ۳ به صورت جدی شروع شده است .

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مجری ، پیمانکار و کارفرمای این پروژه شهرداری منطقه ۳ می باشد، سعی داریم بصورت بسیار فشرده و شبانه روزی فاز اول این پروژه بسیار زیبا و بزرگ را در اردیبهشت ماه سال ۹۶ افتتاح کنیم .

وی با ابراز خرسندی گفت: این آبنمای زیبا می تواند جاذبه گردشگری خوبی در منطقه ۳ محسوب شده و مسافران و گردشگران زیادی را به شهر رشت در منطقه ۳ جذب کند.

تاریخ انتشار

تاریخ انتشار :

14 اسفند 1395

نویسنده

نویسنده :

مدیر سایت

کلمات کلیدی و مفید وب سایت

آموزشگاه ایستا

آموزش دوره متصدی متره براورد

آموزش دوره ۳Dmax در رشت

آموزش فشرده اتوکد

آموزش حرفه ای نقشه برداری

آموزش اتوکد