دپارتمان مهارت های پیشرفته دپارتمان نقشه برداری دپارتمان مهارت های فنی و حرفه ای
اطلاعیه نحوه صدور پروانه اشتغال پذیرفته شدگان آزمون ورود به حرفه مهندسی مرداد ماه ۹۴

اطلاعیه نحوه صدور پروانه اشتغال پذیرفته شدگان آزمون ورود به حرفه مهندسی مرداد ماه ۹۴

نظر به اعلام نتایج آزمون فوق از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان ، به اطلاع می رساند پذیرفته شدگان محترمی که متقاضی دریافت پروانه اشتغال به کار می باشند ابتدا می باید جهت دریافت معرفی نامه مفاصا حساب مالیاتی ، از روز دوشنبه مورخ ۲۸-۱۰-۹۴ به واحد اطلاعات سازمان ( طبقه اول ) مراجعه نموده وپس از دریافت و ارائه معرفی نامه به اداره دارایی شهرستان محل سکونت و دریافت جوابیه ، بر اساس زمان بندی اعلام شده از طریق فایل پیوست ، با در دست داشتن مدارک و فرم های لازم که در سایت سازمان ، منوی عضویت و صدور ، بخش راهنماهای صدور و تجدید پروانه ، فایل صدور پروانه (برای مهندسان فاقد پروانه) و فایل صدور صلاحیت جدید (برای مهندسان دارای پروانه) قابل رویت می باشد ، به واحد عضویت مراجعه نمایند .

موارد قابل تذکر :

۱ – مهندسان محترم دارای پروانه اشتغال که در سال ۹۴ نامه مفاصا از دارایی ارائه داده اند ، نیاز به ارائه نامه مفاصا حساب مجدد ندارند .

۲ – دریافت مدارک فقط بر اساس تاریخ و ساعت اعلام شده در جدول زمان بندی (فایل پیوست ) صورت می پذیرد . لذا خواهشمند است جهت جلوگیری از ازدحام ، از مراجعه خارج از نوبت جدا خودداری فرمایید .

۳ – مهندسانی که عضو نظام کاردانی می باشند می باید ابتدا جهت تسویه با نظام کاردانی اقدام و سپس با دردست داشتن نامه تسویه جهت دریافت معرفی نامه مفاصا حساب مالیاتی به واحد عضویت مراجعه نمایند .

۴ – برای پذیرفته شدگان آزمون اجرای رشته های عمران و معماری که قبولی نظارت یا طراحی ندارند امکان صدور پروانه وجود ندارد.

۵ – با توجه به دستورالعمل شماره ۴۲۰/۵۷۶۰۳ مورخ ۰۱/۱۱/۹۳ مدیر کل محترم مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی ، متقاضیان ورود به حرفه برای دریافت پروانه اشتغال به کار مهندسی در صلاحیت اجرا (رشته های عمران و معماری ) علاوه بر قبولی در آزمون مربوطه ویکی از صلاحیتهای نظارت یا طراحی ، ملزم به گذراندن دوره های آموزشی مصوب نیز می باشند.

۶ – اعضای محترمی که محل آزمون آنها استان دیگری بوده است می توانند با مراجعه به اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان درخواست استعلام قبولی از استان مورد نظر را نموده و پس از اعلام قبولی از اداره کل راه و شهرسازی به سازمان ، با مراجعه به واحد عضویت ، ضمن دریافت معرفی نامه دارایی ، از تاریخ ارایه مدارک خود جهت صدور پروانه اطلاع یابند .

۷ – مدارک به صورت کامل و در یک مرحله دریافت می شود و این واحد از پذیرش مدارک به صورت ناقص معذور می باشد .

۸ – جهت تحویل مدارک حضور شخص الزامی می باشد.

۹ – زمان مراجعه مهندسان محترمی که در موعد مقرر و بر اساس زمان بندی اعلام شده حضور نیافته و یا دارای نقص مدرک می باشند، پس از پایان زمان بندی فعلی مجددا اعلام خواهد شد.

مدیریت عضویت و صدورپروانه

تاریخ انتشار

تاریخ انتشار :

26 دی 1394

نویسنده

نویسنده :

مدیر سایت

کلمات کلیدی و مفید وب سایت

آموزشگاه ایستا

آموزش دوره متصدی متره براورد

آموزش دوره ۳Dmax در رشت

آموزش فشرده اتوکد

آموزش حرفه ای نقشه برداری

آموزش اتوکد