دپارتمان مهارت های پیشرفته دپارتمان نقشه برداری دپارتمان مهارت های فنی و حرفه ای
اجرا  – دفتر مهندسی ساختمانی

اجرا – دفتر مهندسی ساختمانی

IMG

واحد اجرا:
دقت و حساسیت کارفرمایان در اجرای پروژه به صورت کاملا تخصصی و مهندسی، رسالتی است که در اغلب موارد برعهده این دفتر مهندسی گذاشته می شود تا این مجموعه مفتخر گردد بیش از همیشه در جهت اعتلای ساخت و ساز پیشبرد و مقدم باشد.
لذا این دفتر سعی می کند در انتخاب مهندسان مجری ذیصلاح و شرکتهای سازنده حقوقی برای پروژه های ساختمانی ترجیحاً از با تجربه ها استفاده نماید به جهت آنکه کارفرمایان بتوانند از مشاوره ها و راهنمایی ها و اجراهای مناسب و صحیح شرکتهای سازنده حقوقی نهایت بهره برداری لازم را ببرند و همچنین یک فرهنگ صحیح ساختمان سازی را در سطح عموم جامعه بویژه در نزد دست اندرکاران صنعت ساختمان نهادینه شود.
از دیگر فعالیتهای اجرایی و ویژه این دفتر مهندسی می توان به تنظیم قراردادهای مستقیم کلید تحویل و مدیریت پیمانی با کارفرمایان و سرمایه گذاران در خصوص اجرای ساختمان به صورت قرارداد متر مربع پروژه و یا در حد هزینه کرد پروژه نام برد.
اهمیت فعالیتهای اجرائی این دفتر به شرح زیر می باشد:
۱-انتخاب مهندسان مجری ذیصلاح حقیقی و شرکتهای سازنده  خصوصی جهت تنظیم قراداد با کارفرمایان با هماهنگی نظام مهندسی جهت اجرای ساختمان تا پایان عملیات سفت کاری و یا قرادادهای کلید تحویل( مدیریت پیمانی) با در نظر گرفتن تعرفه اعلام شده توسط سازمان نظام مهندسی و توافقات مالی صورت گرفته توسط طرفین قرارداد.
۲-تنظیم قرادادهای مستقیم مدیریت پیمانی یا کلید تحویل (مترمربعی –درصدی) توسط این دفتر مهندسی با سرمایه گذاران بخش ساختمان که از جمله این قراردادها می توان به ساخت ویلاهای شخصی برای کارفرمایان محترم اشاره نمود که جز پروژه های ویژه این دفتر مهندسی محسوب می شود.
۳-بازسازی و ترمیم نماها و فضای داخلی ساختمانهای مسکونی و اماکن تجاری و مغازه و

تاریخ انتشار

تاریخ انتشار :

24 آذر 1393

نویسنده

نویسنده :

مدیر سایت